Vyjádření některých klientů, kterým jsem s bydlením už pomohl. 
Vaše důvody a potřeby jsou pro mě na prvním místě. 

Jsem schopný kdykoliv prokázat kohokoliv ze seznamu klientů na této stránce.

Pan Petruň prodal již několik bytů v domech, které jsme stavěli. Jeho odbornost a morální způsobilost v průběhu prodeje byly zřejmé. Služby takového realitního makléře budeme využívat i nadále a zároveň ho můžeme doporučit dalším majitelům nemovitostí, kteří uvažují o prodeji.                                                                                                                     Ing. Josef Buchta, předseda představenstva, FATO a.s.

Pan Petruň s námi podrobně rozebral naše důvody prodeje bytu i to, jak a v jakém časovém horizontu bychom si představovali prodej realizovat. Byly nám zodpovězeny všechny otázky, doporučena optimální cena pro prodej, včetně informací o aktuálním stavu prodeje nemovitostí. Poradenské schopnosti pana Petruně pokládáme za velmi dobré. Oceňujeme poskytování komplexních služeb. Byli jsme pravidelně informováni o aktuálním stavu na trhu nemovitostí. O výsledcích prohlídky bytu jsme byli ihned informováni (byly jen dvě). S prezentací i fotodokumentací na internetu jsme byli spokojeni. Byt jsme prodali za cenu, kterou jsme si s makléřem dohodli. Proto služby pana Petruně doporučujeme svým přátelům a známým.     

 Doc. MUDr. Olga Ryšková CSc., JUDr. Ivan Ryška, Hradec Králové

Se službami realitní kanceláře Vaše Reality cz jsme byli opakovaně velmi spokojeni. V prvním případě se jednalo o koupi rodinného domu. Naše předchozí zkušenosti s realitními kancelářemi nebyly vždy nejlepší, o to větší překvapení bylo setkání s panem Petruňem. Při prezentaci nemovitosti byl velmi dobře připraven a dělal proto dobrou službu nejen prodávajícím, ale i nám jako kupujícím. Celý další servis realitní kanceláře od rozhodnutí ke koupi až k finálnímu předání nemovitosti byl velmi profesionální. Ve druhém případě se jednalo o prodej bytu v Hradci Králové. Vzhledem k předchozím dobrým zkušenostem se společností Vaše Reality cz jsme se i tento obchod rozhodli řešit přes tuto realitní kancelář. Služby této realitní kanceláře můžeme vřele doporučit.                                                                                 
MUDr. Jiří Zetocha, Ph.D., Dita Zetochová, Hradec Králové

Pan Petruň řešil prodej našeho bytu v Praze, koupi rodinného domu v Hradci Králové, mezitím pronájem bytu v Hradci Králové, který sloužil jako dočasné bydlení před dokončením rozsáhlé rekonstrukce v koupeném domě. Před celou akcí bylo nutné provést časovou i finanční analýzu - hrozilo riziko, že bychom se v případě chybných kroků dostali do velmi nepříjemné situace. Pan Petruň zvládl nelehkou situaci výtečně. Vše důkladně promyslel, naplánoval a následně zrealizoval. Oceňujeme jeho profesní úroveň, flexibilitu, empatii, schopnost přizpůsobit se nenadálým okolnostem v průběhu celé operace a poctivost. Spolupráci s panem Petruněm - po osobní zkušenosti - doporučujeme.                                                                                                                         
 
MUDr. Markéta Hejsková, MUDr. Libor Hejsek, Hradec Králové

Před prodejem naší nemovitosti jsme v důsledku velkého počtu realitních kanceláří a určité obavy z profesní úrovně makléřů delší dobu zvažovali, koho oslovíme. Obrátili jsme se na své známé s dotazem, zda-li mají osobní zkušenost s konkrétním realitním makléřem, a dostali jsme kontakt a pozitivní reference na pana Petruně. Dnes, nějaký čas po prodeji, můžeme k této spolupráci říct toto, pan Petruň je zkušený obchodník s vysoce individuálním přístupem, úroveň jednání, znalost trhu, ochota a vstřícnost, flexibilita jsou pro něho tím, čím by měly být pro každého obchodníka - standardem. S jeho službami jsme byli spokojeni a dále ho doporučujeme přátelům, známým i kolegům.                                                          
 MUDr. Lucie Neškrabalová, Ing. Milan Neškrabal, Hradec Králové

Coby kupující rodinného domku jsme byli v pozici, kdy jednání s firmou Vaše Reality cz, s.r.o. nebylo volbou naší, nýbrž prodávajícího. Po uskutečnění prodeje musíme konstatovat, že tato záležitost by zřejmě byla mnohem problematičtější, nebýt osobního a odpovědného přístupu pánů Petruně a Šubrta, za což jim děkujeme. Jejich služby můžeme doporučit.                                                                                                            
MUDr. Blanka Neumannová a Zdeněk Halamka, Hradec Králové

Když jsem se rozhodla koupit garáž, byla jsem pevně rozhodnutá si s žádnou další realitní společností nic nezačínat. Mám velice špatné zkušenosti s nejmenovanou velkou RK z Hradce Králové, a tak jsem koupi této nemovitosti chtěla uskutečnit na vlastní pěst. Nicméně jsem se shodou šťastných náhod setkala s panem Petruňem a do dneška si nemohu jeho práci vynachválit. Naprostá spokojenost mě vedla obrátit se na Vaše Reality i s prodejem bytu, který našel nového majitele během několika dnů od zveřejnění inzerátu, a nyní jednáme o koupi bytu nového. Zcela profesionální přístup, spolehlivost a vstřícnost, tak bych jeho práci ohodnotila. Moji nevalnou představu o relitních společnostech jen tak nezměním, nicméně v tomto případě musím udělat výjimku. Za mě 10 hvězdiček z 10 a upřímné doporučení.                                                            
 MUDr. Simona Látrová, Hradec Králové

Při prodeji bytu 3+1 jsme se s manželem prvotně rozhodli vše zrealizovat ve vlastní režii a to zejména z důvodu nedůvěry v realitní kanceláře a také kvůli vysokým provizím, které realitní makléři požadují. V období krize se nám však byt nedařilo prodat. Bylo těžké „odhánět“ zástupy makléřů, kterým šlo pouze o rychlý zisk. Pana Petruně jsme kontaktovali sami a byli jsme mile překvapeni jeho lidským přístupem a hlavně profesionálním zájmem odvést kvalitní práci. Vždy s námi jednal na rovinu. Díky jeho práci a zkušenostem se nám podařilo byt prodat za cenu a v čase, který jsme požadovali. Sjednanou provizi si jednoznačně plně zasloužil. Spolupráci s realitní kanceláří Vaše Reality cz, s.r.o. určitě doporučujeme.                                                                                                                     
Ing. Renáta Hynková, Mgr. Michal Hynek, Hradec Králové

Vstřícný a až překvapivý přístup ke klientovi s důrazem na dosažení jeho představ, gentlemanské jednání bez jakýchkoli písemných smluv s RK. Nabídka obsahovala vše, co měla v realistické podobě, bez přikrášlování a tudíž bez negativních překvapení zájemců při prohlídkách. Prohlídky byly plánovány efektivně, s přihlédnutím na časovou vytíženost klienta. Samotný prodej proběhl velmi rychle a bez problémů. Mohu vřele doporučit, není co vytknout.                                                               
Mgr. Přemysl Bartoš, Dvůr Králové nad Labem

Pana Petruně jsem oslovil na základě dobrých referencí od mého známého. Společně jsme začali řešit dlouhodobé pronajímání RD, které nebývá vždy jednoduchou záležitostí. Rád bych touto cestou poděkoval panu Petruňovi za profesionální přístup, kvalitní služby a vstřícné jednání, které vždy vedlo k úspěšnému a rychlému pronajmutí nemovitosti. Děkuji.                                                                                                         
 Ing. Jan Čásenský ml., Hradec Králové

S panem Tomášem Petruněm jsme se poprvé setkali náhodou, při prohlídce jedné nemovitosti. Zaujal nás svým vystupováním, profesionálním přístupem a empatií. Domluvili jsme si s ním schůzku, kde vyslechl naše představy, řekli mu naše priority a také finanční možnosti. Díky jeho všeobecnému přehledu dokázal poradit, vysvětlit a zjistit, co je třeba. Získal si naší důvěru. „Dům snů“ se po nějakém čase opravdu našel. Vzhledem k naší časové vytíženosti jsme se na něho mohli ve všem spolehnout. Nic pro něho nebyl problém. Vše potřebné zařídil, připravil smlouvu, jednal s prodávajícími i peněžním ústavem, který nám poskytl hypotéku. Dokonce i dnes se na něho můžeme obrátit s radou týkající se nemovitostí. Také bychom mu chtěli touto cestou ještě jednou poděkovat.                                                             

Iva Sobotková, MUDr. Marek Sobotka, Hradec Králové

Rád bych touto cestou poděkoval panu Tomáši Petruňovi za skvělou práci, kterou pro nás odvedl při koupi rodinného domu. Průběh koupě a jednání s prodávajícími nebyl úplně jednoduchý. Díky profesionálnímu, vstřícnému a také až nadstandardnímu přístupu pana Petruně vše nakonec proběhlo k úplné spokojenosti obou stran. Slovo nadstandardní bych zdůraznil, protože jeho služby rozhodně překročily rámec služeb realitní kanceláře. Komunikace probíhala neustále a včas. Realitní kancelář Vaše reality a konkrétně služby pana Petruně s klidným svědomím doporučuji každému.                                                                                                                                                               
 Bc. Jan Slavík, Hradec Králové

S panem Petruněm jsem se poprvé setkal loňský rok v souvislosti s prodejem bytu. Celý byt velmi podrobně prohlédl, zjišťoval veškeré potřebné informace a zpracoval podrobnou fotodokumentaci. Následná prezentace na internetu byla velmi přehledná a potencionálnímu zájemci poskytla velmi ucelenou a objektivní představu o nabízené nemovitosti. O veškerých prohlídkách mě pan Petruň vždy včas a podrobně informoval. Na jeho přístupu ke klientům oceňuji znalost problematiky realitního trhu, dokonalou přípravu na jednání, dochvilnost a spolehlivost. Další akcí, u které jsme se setkali byl pronájem bytu. Zájemce o pronájem se podařilo sehnat. Všechny dokumenty byly opět připraveny řádně, včas a bez chyb. Vždy poskytuje fundované a objektivní informace oběma smluvním stranám. Po těchto zkušenostech mohu služby pana Petruně doporučit.     
                                                      
    Ing. Martin Jeřábek, Praha

Po počáteční nedůvěře plynoucí  malé znalosti fungování realitního světa a kvalitě realitních makléřů, jsem se na vlastní kůži přesvědčil, že pan Tomáš Petruň je prvotřídní realitní makléř, který získal mou 100% důvěru. Po celou dobu obchodního vztahu působil profesionálně a spolehlivě. Excelentní poradenské schopnosti a zpětná vazba. Zrealizování prodeje v optimálním čase mi bylo doporučeno. Pan Petruň zapůsobil jako jediný makléř, kterému jde skutečně o to pomoci klientovi. Ostatní makléři, kteří nabízeli spolupráci, byli jen „zlatokopové“, kterým o klienta vůbec nešlo.                                                                                                       
 Ing. Pavel Němec, Praha

Uvažovali jsme o prodeji našeho bytu a vzhledem k tomu, že jsme měli z dřívějšího prodeje domu s realitní kanceláří negativní zkušenost, tak jsme se ptali známých a kamarádů, s kým měli dobrou zkušenost a koho by nám doporučili. Kontakt a velice dobré reference na p. Petruně nám dali kamarádi, kteří prodávali byt ve stejné lokalitě. Jednání bylo od první schůzky vedeno naprosto profesionálně. Pan Petruň s námi po důkladné prohlídce bytu projednal plán prodeje. Prodej následně probíhal přesně podle tohoto stanoveného plánu a uskutečnil se ve velice brzké době. Byli jsme také velmi příjemně překvapeni úrovní prohlídek s potenciálními zákazníky, které pan Petruň vedl otevřeně a věcně. Celkově jsme byli velmi spokojení a služby p. Petruně vřele doporučujeme. Ještě jednou Vám děkujeme.
                                                               
 Říčařovi, Hradec Králové

Se službami realitní kanceláře Vaše Reality cz, jmenovitě pana Petruně a pana Šubrta, jsem byl velmi spokojen a oceňuji hlavně jejich profesionální přístup. Spolupráce při zprostředkování koupě bytu probíhala bez větších zádrhelů a veškeré nečekané problémy byly operativně řešeny téměř obratem. Proto jejich služby doporučuji svým přátelům.
                                                                 
 Ing. Karel Kohout, Hradec Králové

Na pana Petruně jsme se obrátili na doporučení našeho známého. Od začátku jsme byli velmi příjemně překvapení jeho profesionalitou, vstřícností a přístupem. Co se domluvilo, vždy platilo, a celá akce proběhla bez problémů. Služby této realitní kanceláře určitě doporučujeme.  
                                                         
  Košťálovi, Holice/Horní Ředice

Spolupráci s Vámi hodnotím profesionálně velmi dobře a přeji Vám s kolegou Šubrtem mnoho zdaru.                                                                                             
 Mgr. Urban L., Hradec Králové

Vzhledem k tomu, že jsme neměli s makléři realitních kanceláří dobré zkušenosti, přístup pana Petruňe nás velmi překvapil. Jeho profesionální přístup a ochota kdykoliv vyhovět, i v rámci svého volného času, byla výjimečná. Vše co slíbil bylo zrealizováno. Je to profesionál na svém místě. Za vše mnohokrát děkujeme.                                                          

Dana Formánková, Pardubice

Služby této realitní kanceláře mohu osobně doporučit o to více v době, kdy slyšíme spoustu špatných zkušeností s jinými realitními kancelářemi. Nemovitost byla velmi kvalitně prezentována a to jak fotograficky, tak osobně při jednotlivých návštěvách. Velmi oceňuji korektní jednání pana Petruně i pana Šubrta. O všech krocích jsem byla vždy a včas informována. Jedná se o mou již třetí spolupráci s touto RK. Tímto předávám dál a mohu jen doporučit.    
                                   
 Ing. Burešová, Hradec Králové

Pana Petruně jsem oslovila, na základě doporučení kolegyně, v souvislosti s prodejem našeho bytu. Pan Petruň je skutečný odborník s profesionálním a velice individuálním přístupem. Znalost trhu, perfektní připravenost, vstřícnost, flexibilita, reálné prezentace a ochota jsou pro pana Petruně naprostou samozřejmostí. Gentlemanská dohoda platila po celou dobu trvání obchodu, a je až neuvěřitelné, že spokojenost zákazníků a dobrý pocit, jsou pro pana Petruně důležitější, než obdržené peníze z uzavřeného obchodu. Po úspěšném prodeji bytu spolupracujeme i nadále s panem Petruněm, v rámci zprostředkování koupě další nemovitosti, kde se opět potvrzuje jeho profesionální přístup a naprostá důvěra. Služby této realitní kanceláře všem vřele doporučuji.        
                                                
 Jana Seibertová, Hradec Králové

Rád bych touto cestou poděkoval panu Petruňovi za pomoc při prodeji a zároveň koupi našeho bytu. V minulém roce jsme se rozhodli prodat byt 1+1 a koupit byt o velikosti 3+1. Náhodou nás zaujala nabídka z realitní kanceláře Vaše Reality cz, a proto jsme si sjednali schůzku s panem Petruněm. Od začátku působil velmi profesionálně a ochotně. Bylo vidět, že své práci opravdu rozumí a jde mu především o to, jak klientovi pomoci s prodejem, popř. koupí bytu. Velice rádi jsme s panem Petruňem spolupracovali. Vždy byl velmi profesionální, vstřícný a loajální. Vše nám skvěle vysvětlil, poradil a pomohl najít vhodná řešení. Proto nejen pana Petruňe, ale i celou realitní kancelář hodnotím velmi pozitivně.                                     

Milan Strzepek, Hradec Králové

Rád bych touto cestou vyjádřil spokojenost a poděkování panu Petruňovi, který zprostředkoval prodej našeho bytu. Příjemně mě překvapila jeho profesionalita a ochota, velmi kvalitně zpracovaná prezentace našeho bytu a hlavně dokázal velmi rychle sehnat kupce pro naší nemovitost (smlouvu o smlouvě budoucí jsme uzavírali 23 dní po prvním kontaktu !). Pan Petruň se v první řadě orientuje na spokojenost zákazníka.  
                                                         
Ing. Mgr. Tomáš Křivský, Staré Čívice

Pan Petruň od počátku prokázal velmi profesionální přístup, počínaje nešetřením času při osobních schůzkách, aktivitou při projednávání strategie a detailů prodeje, přes dokonalou prezentaci objektu a dodržení všech domluvených záležitostí až k finálnímu bezproblémovému zrealizování celé transakce. Ještě jednou děkujeme za pomoc a vřele doporučujeme!   
                
Drášilovi, Hradec Králové

S prodejem bytu 3+1 ve Smiřicích jsme se obrátili na pana Petruně Tomáše a rozhodně jsme neprohloupili. S jeho prací a profesionálním přístupem jsme byli velice spokojeni, vše proběhlo bez komplikací. Ještě jednou děkujeme.       
                                                      
Helešicovi, Smiřice

Pan Petruň je profesionál ve svém oboru, byl jsem s jeho službami velice spokojen. S pozdravem                     
                                                                                  
 Vlastimil Novák, Hradec Králové

S panem Petruněm jsme se poprvé setkali až během předvádění jednoho z potencionálních bytů. Naše zkušenosti s realitními makléři byly do té doby dosti špatné (neznalost nabízených nemovitostí, nedochvilnost, jednostranně nevýhodné smlouvy, zamlčování informací, vymýšlení si potencionálních dalších zájemců pro větší tlak na zákazníka apod.). Pan Petruň nás překvapil perfektní připraveností: srozumitelně a reálně prezentovanými nemovitostmi na internetu, svojí osobní znalostí nemovitosti, ochotou plně se přizpůsobit zájemci v místě i času setkání, v ochotě zjistit jakékoliv dodatečné informace, které nás zajímaly a hlavně ve spolehlivosti jednání. Vše dohodnuté bylo vždy splněno, vše nejasné bylo zjištěno či vysvětleno a celou dobu, po kterou převod nemovitosti probíhal jsme stále více byli utvrzování v tom, že pro pana Petruně nejsou důležité pouze obdržené peníze za zprostředkování, ale také spokojenost zákazníků i prodávajících a dobrý pocit všech tří stran z uzavřeného obchodu. Je obdivuhodné, pokud na konci uzavřeného obchodu zjistíte, že důvěra v obchodního partnera přerostla v přátelství a že jsou ještě na světě lidé, pro které gentlemanská dohoda a dané slovo nejsou jen prázdné fráze.                                                            
 Ing. Jana Mádlová s rodinou, Hradec Králové

S úrovní služebrealitní kanceláře Vaše Reality cz, s.r.o.jsem byla velmi spokojená. Slušnost a korektní jednání bylo samozřejmostí,vše dohodnuté bylo vždy splněno a to bez písemné smlouvy jen na základě ústní dohody. Pan Petruň je velmi zkušený obchodník s profesionálním a individuálním přístupem. Prodej bytu byl vyřešen velice dynamicky a bez komplikací. Při další potřebě prodeje, koupě či pronájmu se zcela určitě na pana Petruně obrátím a spolupráci s ním mohu jen doporučit.                                                   
Markéta Savková, Hradec Králové

Petruň s námi řešil během ½ roku opětovný pronájem bytu v Hradci Králové. Díky zkušenostem a znalostem místního prostředí, ochotě a vstřícnosti pana Petruně se nám podařilo během jednoho dopoledne ukončit nájemní smlouvu s původním nájemníkem a uzavřít novou nájemní smlouvu s dalším nájemníkem. Obrátit se na pana Petruně vřele doporučujeme.                                                           

Ing. Jitka Křížová, Praha

Na podzim loňského roku jsme se rozhodli koupit nový byt a při hledání jsme narazili na nemovitost, jejíž prodej zprostředkovával pan Tomáš Petruň. Jeho přístup a profesionalita nás přesvědčily natolik, že jsme se rozhodli využít jeho služeb i při prodeji našeho starého bytu a naše rozhodnutí bylo jednoznačně dobré. Byla radost pozorovat pana Petruně při práci, které nejen skvěle rozumí, ale kterou zcela evidentně dělá poctivě a s potěšením. Jsem přesvědčen, že právě díky jeho profesionalitě se nám podařilo naši nemovitost prodat za požadovanou cenu a poměrně rychle. Doporučili jsem proto služby pana Petruni i svým známým, kteří zvažují prodej nemovitosti, a to i přesto, že bydlíme v Liberci.   
                                            
doc. PhDr. David Václavík, Ph.D., Liberec